Prawie 5 godzin łazęgi, 13 km w nogach, 19989 kroków, 25 igersów, kilkadziesiąt obiektów, kilkaset zdjęć – tyle przerobiliśmy w niedzielę 10 września 2017 roku na kolejnym World Wide Instameet 16 w Krakowie zorganizowanym przez @igerskrakow. Tym razem poszliśmy street artowym szlakiem, który rozpoczął się na rogu ulicy Szlak i Pawiej a dowodził nami Jacek Szlak – znawca tematu prowadzący profil @streetartkrakow. I tak na naszej drodze stanął największy mural Silva Rerum i mini murale Mikołaja Rejsa, podgórskie króliki i ciekawy Warsztat na Zabłociu, biżuteryjne kafle i proste szablony, oryginalne kolorowe schody i kolorowe schody – duplikat. Jacek opowiadał nam o artystach i jak powstawały poszczególne prace a my fotografowaliśmy, fotografowaliśmy i… fotografowaliśmy. Poznaliśmy nowe miejsca, a stare zobaczyliśmy z innej perspektywy. Parę razy kulturalnie nas wyrzucono a my kulturalnie dostosowaliśmy się do tego. Kolejny raz przeszliśmy przez miasto zostawiając po sobie mnóstwo zdjęć, które można zobaczyć na Instagramie pod tagiem #wwim16igerskrakow.

Street Style? Street Art! bo w sztuce jest mnóstwo ludzkiego mięsa… a ja wciąż czekam aż pojawi się w Krakowie @invaderwashere.

W WWIM16 udział wzięli: @marlena.jalo, @jacekszlak, @teresa_radek, @graffunk83, @pieing@konduktor_mrokow, @kobietywpewnymwieku@algorka, @kacpertroc, @ludmilalapka, @michal_slotwinski, @violinist.lis, @jaszczompek, @bahdan.brazhnik, @p14ker, @helloberczi, @rbieniek85, @jack0wsky, @nessunka, @mleczfoto, @stebelka@__krakovsky__, @come2cracow

To był dzień, który się dobrze zaczął i dobrze się skończył. Życzymy sobie samych takich dni. A więcej instameetów tutaj.

Street Art Instameet