Idę swoją własną drogą, możliwe jednak, że wasza droga przez jakiś czas będzie równoległa do mojej i nikt prawie nie wie, dokąd nas zaprowadzi, póki nie staniemy u celu…

A droga wiedzie w przód i w przód, choć się zaczęła tuż za progiem

Niebezpiecznie wychodzić za własny próg, trafisz na gościniec i jeśli nie powstrzymasz swoich nóg, ani się spostrzeżesz, kiedy cię poniosą... (LOTR).

Jest taki wiersz amerykańskiego poety Roberta Frosta Droga nie wybrana

…Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano 
Dwie drogi: pojechałem tą mniej uczęszczaną – 
Reszta wzięła się z tego, że to ją wybrałem…

Staram się żyć według własnego, niepowtarzalnego scenariusza, oprócz wielu zasad do których się stosuję (lub nie), mam dwie podstawowe: zdjęcia robię tylko Iphonem, a smoothies tylko blenderem. Interesuje mnie wiele rzeczy, więc rozrastam się coraz bardziej… na szczęście tylko na blogu.

Jeśli macie ochotę dać nura w ocean przyrody, zapuścić się w industrialne i opuszczone klimaty urbexu, podróże dalekie i bliskie – to ta strona nadaje się do tego idealnie. Mam nadzieję, że stanie się inspiracją do szukania interesujących miejsc poza szlakiem. Dlaczego o tym piszę? Bo to moje hobby.

Oprócz tego jestem pasjonatką teatru, kina, koncertów, opery, myszkowania po muzeach, architektury, malarstwa, street art, snowboardu i… no właśnie, wkrótce pewnie znów odkryję coś fascynującego, wyrzućcie więc swoje przewodniki and follow me! Nie będziecie się nudzić, ale pamiętajcie, że www.pieknykrakow.pl, to nie rozprawa naukowa, ale moje subiektywne opisy miejsc w których byłam.

Stay tuned and have fun, bo niczego w życiu nie można zostawiać na później…

Dorota & Kompany

***

Jesteś na Instagramie? Ja też. @come2cracow

Jesteś na FB? Ja też. https://www.facebook.com/come2cracow/

O mnie